/Files/images/Директор.JPG

Зелінська Любов Іванівна,

вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. Очолює школу з 1999 року.

Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком "О.А.Захаренко", Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

/Files/images/Ира.jpg

Балашова Ірина Станіславівна,

учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Департаменту освіти, Грамотами управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради.

/Files/images/IMG_2824.JPG

Мірошник Наталія Володимирівна,

учитель німецької мови, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

/Files/images/Солошенко.jpg

Солошенко Катерина Олександрівна,

учитель біології та валеології, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Грамотами управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради.

/Files/images/Пушкіна.JPG

Пушкіна Анна Юріївна,

соціальний педагог, спеціаліст другої кваліфікацйної категорії