/Files/images/mroshnik/admnstratsya/DSC_7729_Ісаєва В (1).jpg

ІСАЄВА Вікторія Вікторівна,

вчитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. Очолює школу з 2017 року.

Нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради.

/Files/images/mroshnik/admnstratsya/DSC_7750_Балашова І.jpg

БАЛАШОВА Ірина Станіславівна,

учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Департаменту освіти, Грамотами управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради.

/Files/images/mroshnik/admnstratsya/Завуч Наталия Ивановка Каменева.jpg

КАМЕНЄВА Наталія Іванівна,

учитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради, грамотою управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради

/Files/images/mroshnik/admnstratsya/DSC_7762_Солошенко К.jpg

СОЛОШЕНКО Катерина Олександрівна,

учитель біології та валеології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Грамотами управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради.

/Files/images/Учителя ещё 2.jpg

ДЕМЧЕНКО Оксана Григорівна

учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель