Театралізоване свято

18 листопада в школі відбулося театралізоване свято «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо!».

Першокласники підготували «Свято маминої пісні», на якому співали колискові, читали вірші. 2-А клас показав «Свято Андрія», де були показані народні обряди та звичаї. 2-Б представив свято «Калина – символ України», на якому діти співали пісні, водили хороводи. 3-А клас показав виставу «Святий Миколай». Учні 3-Б класу в театралізованому вигляді розповіли про «Український рушник – символ гостинності українського народу». Свято «Українські національні страви», яке підготував 3-В клас, можна було не тільки побачити, а й скуштувати. Діти 4-А класу відтворили красу української народної пісні у святі «Пісня – душа народу». Учні 4-Б класу пригостили всіх учасників свята короваєм і возвеличили його у своєму виступі «Хліб – усьому голова!».