Напрями співробітництва з ВНЗ:

залучення викладачів ВНЗ до проведення профорієнтаційної роботи з учнями;

· консультації і керівництво при написанні робіт учнів-членів МАН;

· консультації з викладачами ВНЗ під час підготовки до предметних олімпіад та учнівських командних турнірів;

· проведення викладачами ВНЗ практичних занять і лекцій для учнів школи;

· підготовка та видання методичних матеріалів педагогічних працівників школи у співавторстві з науковцями ВНЗ;

· навчальна практика студентів ВНЗ міста на базі школи;

· участь учнів у школі розвитку «Мер міста», конференціях ВНЗ;

· проведення студентами-волонтерами занять з іноземної мови для учнів школи та їх робота під час функціонування пришкільного літнього мовного табору «SUMMER CAMP».

Назва вищого навчального закладу (ВНЗ) Договір про спільну діяльність з ВНЗ (реквізити) Основні форми роботи у рамках співробітництва
Харківський національний університет внутрішніх справ № 94 від 17.02.2016 Проведення право освітніх і право виховних заходів; організація науково-дослідницької роботи учнів; організація і проведення шкільних семінарів, наукових учнівських конференцій; профорієнтаційна робота.
Національний фармацевтичний університет № 70/15 від 20.10.2014 Екскурсії до лабораторій університету; організація науково-дослідницької роботи учнів; профорієнтаційна робота.
Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця № 139/15 від 05.11.2015 Проведення факультативних лекцій; організація науково-дослідницької роботи учнів; профорієнтаційна робота.
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна № 0202-Д/384 від 20.04.2016 Проходження практики студентами факультету на базі навчального закладу; організація науково-дослідницької роботи учнів; профорієнтаційна робота.
Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова № 91/16 від 12.04.2016 Участь учнів навчального закладу у школі розвитку «Мер міста»; використання учнями можливості дистанційного навчання з української мови та літератури, математики; організація і проведення шкільних семінарів, наукових учнівських конференцій.
Український державний університет залізничного транспорту № 103 від 20.04.2015 Організація і проведення екскурсій по кафедрах та підрозділах ВНЗ; проведення лекцій, семінарів з учнями; профорієнтаційна робота.