Ми Вас вітаємо на наші класній сторінці.

Класний керівник
Дяченко Тетяна Сергіївна

Девіз класу:

Ми різні – в цьому наше багатство,

ми разом - в цьому наша сила

Мета класу:

Ми хочемо досягти успіхів у навчанні та у житті. Перемагати в конкурсах. та олімпіадах. Бути самостійними. Стати класом наче однією великою, дружньою родиною. Хочемо бути найкращим класом у школі і у Світі!

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято!

Цей день завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!
У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

/Files/images/dyachenko/9018db77b4f56f465c0a6bcbefdcfb22.jpg

Привітайте дружно нас ми прийшли у третій клас
/Files/images/dyachenko/DSC_0786.JPG

/Files/images/dyachenko/DSC_0854.JPG/Files/images/dyachenko/DSC_0711.JPG /Files/images/dyachenko/DSC_0793.JPG

Екскурсія до кінологічного центру

13 вересня наші учні відвідали Харківський регіональний кінологічний центр. Екскурсія виявилася цікавою і захоплюючою . Ми дізналися про нелегку роботу кінологів ,а також змогли поспілкуватися з вихованцями центру.

/Files/images/dyachenko/viber image7.jpg /Files/images/dyachenko/viber image4.jpg /Files/images/dyachenko/viber image.jpg /Files/images/dyachenko/viber imag6e.jpg