Участь здобувачів освіти ХСШ 114 у конкурсах2021/2022н.р.
Фестивальораторськогомистецтва за темою «Для гордоїівладноїдушіжиттяі воля – нагорівисокій (Леся Українка)»
Щипанова Софія Олександрівна, 10-А клас
«Для гордоїівладноїдушіжиттяі воля – на горівисокій (Леся Українка)» Посилання на YouTube https://youtu.be/tqTlzXfepNM
Міський конкурс творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» для учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти
№ з/п | ПІБ учасника | Клас навчання | Номінація |
1. | Корчма Софія Олександрівна | 7-В | «Харків – місто моє» |
2. | Купчинська Юлія Олегівна | 9-А | «Харків – місто моє» |
3. | Блудова Діана Сергіївна | 7-Б | «Харків – місто щастя та добра» |
4. | Дерепко Ангеліна Євгенівна | 10-Б | «Харків – місто щастя та добра» |
5. | Заліщук Катерина Сергіївна https://drive.google.com/folderview?id=1V_f4Xhy9OLBgfHhy8ejyERBk9hrjRowK | 9-В | «Мій Харків – мої крила» |
6. | Чернокур Денис Віталійович Терешкін Євгеній Сергійович Шевчук Богдан Володимирович Земляний Іван Сергійович https://www.youtube.com/watch?v=X8YR9UoaspE | 9-А | «Мій Харків – мої крила» |
7. | Щипанова Софія Олександрівна https://youtu.be/ER-M6kVF92A | 10-А | «Мій Харків – мої крила» |
8. | Зінчук Олег Андрійович | 11-А | «Стежками Григорія Сковороди» |
Районний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11-х класів
№ з/п | ПІБ учня (повністю) | Клас | ПІБ вчителя (повністю) |
1. | Полтавець Яна Андріївна | 5 | Калітіна Ірина Володимирівна |
2. | Єверзов Руслан Євгенович | 6 | Калітіна Ірина Володимирівна |
3. | Корчма Софія Олександрівна | 7 | Давидюк Галина Валеріївна |
4. | Зінчук Максим Андрійович | 8 | Демченко Оксана Григорівна |
5. | Купчинська Юлія Олегівна | 9 | Демченко Оксана Григорівна |
6. | Дорошенко Лука Олексійович | 10 | Давидюк Галина Валеріївна |
7. | Пророка Марія Сергіївна | 11 | Давидюк Галина Валеріївна |
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості за темою «Заради честі, миру і майбутнього України»
Номінація «Література»
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Заклад освіти (повна назва) | Тема роботи | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Назаренко Владислава Дмитрівна | 10-Б | Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №114 Харківської міської ради Харківської області | Сучасні козаки | Коротун Анастасія Юріївна |
2. | Лубенцева Анастасія Олександрівна | 11-А | Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №114 Харківської міської ради Харківської області | Українському духу гідності! | Давидюк Галина Валеріївна |
3. | Єверзов Руслан Євгенович | 6-А | Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №114 Харківської міської ради Харківської області | Героям слава! | Калітіна Ірина Володимирівна |
Номінація «Історія України та державотворення»
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Заклад освіти (повна назва) | Тема роботи | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Заліщук Катерина Сергіївна | 9-В | Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №114 Харківської міської ради Харківської області | Тема: Покликання «доброволець»: українські добровольчі військові формування на варті миру та спокою Батьківщини | Стеценко Ганна Миколаївна |
Раойнний етап ХХІІМіжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
№ з/п | ПІБ учня | Клас | ПІБ вчителя |
1. | Кліпіна Аліна Дмтрівна | 3-А | Порощай Ірина Леонідівна |
2. | Куцак Вероніка Костнтинівна | 3-А | Порощай Ірина Леонідівна |
3. | Сидоренко Поліна Євгенівна | 3-А | Порощай Ірина Леонідівна |
4. | Михайленко Андрій Максиович | 3-Б | Мережко Тамара Іванівна |
5. | Плигач Аріна Артемівна | 3-Б | Мережко Тамара Іванівна |
6. | Матяш Владислав Володимирович | 3-В | Дяченко Тетяна Сергіївна |
7. | Давидюк Максим Андрійович | 3-В | Дяченко Тетяна Сергіївна |
8. | Бейдун Даніїл Аббасович | 4-А | Сергєєва Оксана Олександрівна |
9. | Костіна Ксенія Костянтинівна | 4-Б | Махортова Наталія Олексіївна |
10. | Санчук Дарина Володимирівна | 4-Б | Махортова Наталія Олексіївна |
11. | Ул`янов Олексій Олександрвич | 4-Б | Махортова Наталія Олексіївна |
12. | Пилипенко Микита Дмитрович | 4-В | Назаренко Людмила Григорівна |
13. | Полтавець Яна Андріївна | 5-В | Калітіна Ірина Володимирівна |
14. | Громило Артем Володимирович | 4-В | Назаренко Людмила Григорівна |
15. | Алексейчук Дмитро Євгенович | 6-В | Калітіна Ірина Володимирівна |
16. | Корчма Софія Олександрівна | 7-В | Давидюк Галина Валеріївна |
17. | Базіна Вікторія Анатоліївна | 8-Б | Балабан Анна Сергіївна |
18. | Сидоренко Софія Євгенівна | 9-А | Демченко Оксана Григорівна |
19. | Сиродой Маргарита | 9-А | Демченко Оксана Григорівна |
20. | Щипанова Софія Олександрівна | 10-А | Давидюк Галина Валеріївна |
21. | Бірюкова Діана Євгенівна | 11-Б | Давидюк Галина Валеріївна |