Напрями співробітництва із ЗВО:

залучення викладачів ЗВО до проведення профорієнтаційної роботи з учнями;

· консультації і керівництво при написанні робіт учнів-членів МАН;

· консультації з викладачами ЗВО під час підготовки до предметних олімпіад та учнівських командних турнірів;

· проведення викладачами ЗВО практичних занять і лекцій для учнів школи;

· підготовка та видання методичних матеріалів педагогічних працівників школи у співавторстві з науковцями ЗВО;

· навчальна практика студентів ЗВО міста на базі школи;

· участь учнів у школі розвитку «Мер міста», конференціях ЗВО;

· проведення студентами-волонтерами занять з іноземної мови для учнів школи та їх робота під час функціонування пришкільного літнього мовного табору «SUMMER CAMP».

Назва закладу вищої освіти (ЗВО) Договір про спільну діяльність із ЗВО (реквізити) Основні форми роботи у рамках співробітництва
Харківський національний університет внутрішніх справ № 94 від 17.02.2016 Проведення право освітніх і право виховних заходів; організація науково-дослідницької роботи учнів; організація і проведення шкільних семінарів, наукових учнівських конференцій; профорієнтаційна робота.
Національний фармацевтичний університет № 70/15 від 20.10.2014 Екскурсії до лабораторій університету; організація науково-дослідницької роботи учнів; профорієнтаційна робота.
Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця № 139/15 від 05.11.2015 Проведення факультативних лекцій; організація науково-дослідницької роботи учнів; профорієнтаційна робота.
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна № 0202-Д/384 від 20.04.2016 Проходження практики студентами факультету на базі навчального закладу; організація науково-дослідницької роботи учнів; профорієнтаційна робота.
Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова № 91/16 від 12.04.2016 Участь учнів навчального закладу у школі розвитку «Мер міста»; використання учнями можливості дистанційного навчання з української мови та літератури, математики; організація і проведення шкільних семінарів, наукових учнівських конференцій.
Український державний університет залізничного транспорту № 103 від 20.04.2015 Організація і проведення екскурсій по кафедрах та підрозділах ЗВО; проведення лекцій, семінарів з учнями; профорієнтаційна робота.