З Днем захисника Вітчизни!

Напередодні Дня захисника Вітчизни в нашій школі пройшов урок мужності «Військові операції на території Харківщини у роки Великої Вітчизняної війни». Голова Комінтернівської ради ветеранів Устименко О. В. допомогла активістам шкільного загону миротворців «Мужність» влаштувати зустріч з учасником війни Межерицьким Г.Г.

Геннадій Григорович поділився з дітьми спогадами про війну, військові операції, що відбувалися на території Харківщини; показав фотографії зі своєї юності, де він поруч з товаришем Віктором Степанко, курсанти спецшколи ВПС на параді в Харкові у 1947 році; порекомендував для вивчення історії ВВв на Харківщині книги «Харьков: огненные годы 1941-1943» та «И оживает в памяти война».

Учні привітали шановного гостя зі святом захисників Вітчизни та побажали здоров’я та довгих років життя.