Табір відпочинку «Сонечко»

/Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/1.jpg

29 травня 2018 року при ХСШ № 114 почав працювати літній пришкільний дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко».

На святі відкриття були присутні всі діти, які будуть оздоровлюватися у

пришкільному дитячому таборі відпочинку з денним перебуванням. Після того, як прозвучав гімн табору – пісенька «Літо золоте», загони привітали один одного.

/Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/2.jpg /Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/3..jpg

/Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/4.jpg /Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/5.jpg

І почалося свято! Веселі пісеньки, у виконанні учнів школи, танцювальні номери різних жанрів, вірші, загадки, ігри, святкова дискотека – ось перші кроки веселого та цікавого життя у пришкільному таборі. І це – тільки початок!

/Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/6.jpg /Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/7.jpg

/Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/8.jpg /Files/images/tabr_vdpochinku_sonechko/9.jpg