Практичний психолог

У разі виникнення питань звертатися за допомогою до соціального педагога ліцею Жеваченко Олени Вікторівни за телефоном +380500457625, email: sch114@kharkivosvita.net.ua

або до методиста центру освітніх технологій Управління освіти Слобідського району Харківської міської ради Внукової Яни Євгеніївни за телефоном +380954884731, email: lkto_kom@kharkivosvita.net.ua

Пріоритетний напрям діяльності - консультативно-просвітницький

Основною метою роботи психологічної служби закладу освіти є діяльність, направлена на збереження психологічного здоров'я, створення умов для особового розвитку і життєвого самовизначення учнів.

Завданнями психологічної служби є:

1. Організація методичної роботи з педагогічним колективом і адміністрацією школи по впровадженню педагогічних технологій і освітніх програм.

2. Психологічний супровід освітнього процесу (визначення рівня готовності до навчання, виявлення особливостей індивідуального розвитку учнів, що вчаться, корекція і розвиток пізнавальної й емоційно - вольової сфер).

3. Формування психологічної культури учасників освітнього процесу.

Основні напрями роботи:

1. Робота з педагогічним колективом і керівництвом закладу освіти.

2. Робота з учнями.

3. Робота з батьками.

Види діяльності:

• організаційно - методична робота;
  • психодіагностика;
  • розвиток і корекція;
  • освіта;
  • консультування;
  • соціальний супровід.
Презентація "Попередження насильства в сім’ї"
Презентація "Ні насильству 25.11.22 - 10.12.2022"
Презентація "ВІЛ - СНІД"
Презентація до дня людей з інвалідністю.
Відео-звернення до міжнародного дня Волонтерів "Поділись теплом душі своєї"