Переможець районного етапу
обласного фестивалю ораторського мистецтва
Шинкар Микита, учень 11-А класу, ІІ місце (вчитель української мови та літератури Солодовнікова Алла Миколаївна).
Переможець районного етапу
VІІІ міського конкурсу знавців української мови
Резніченко Ганна, учениця 9-А класу, ІІІ місце (вчитель української мови та літератури Солодовнікова Алла Миколаївна).
Переможці ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад:
- з фізики:
Іванова Аліна, 10-А клас, ІІІ місце (вчитель фізики Вакульчик Наталя Володимирівна),
Храмов Олексій, 11-А клас, ІІІ місце (вчитель фізики Вакульчик Наталя Володимирівна);
- з географії:
Холодов Данило, учень 8-А класу, ІІІ місце (вчитель географії Ісаєва Вікторія Вікторівна);
- з історії:
Пархоменко Владислав, 11-А клас, ІІ місце (вчитель історії Ткаченко Анна Олександрівна);
- з англійської мови:
Резніченко Ганна, 9-А клас,ІІ місце (вчитель англійської мови Богомазова Ірина Анатоліївна),
Холодов Данило, 8-А клас, ІІ місце (вчитель англійської мови Французова Анна Анатоліївна);
- з німецької мови:
Кузьміна Дар’я, 8-Б клас, ІІІ місце (вчитель німецької мови Безугла Наталія Михайлівна);
- з української мови та літератури:
Кіяшко Олександра, 7-А клас, ІІ місце (вчитель української мови та літератури Демченко Оксана Григорівна),
Холодов Данило, 8-А клас,ІІ місце (вчитель української мови та літератури Демченко Оксана Григорівна);
- з біології:
Кузьміна Дар’я, 8-Б клас, ІІ місце (вчитель біології Солошенко Катерина Олександрівна),
Пархоменко Владислав, 11-А клас, ІІІ місце (вчитель біології Солошенко Катерина Олександрівна);
- з правознавства:
Іванова Аліна, 10-А клас, ІІ місце (вчитель правознавства Ткаченко Анна Олександрівна);
- з інформатики:
Слупський Данило, 11-А клас, І місце (вчитель інформатики Свічкар Богдан Юрійович).
Переможець Всеукраїнської науково-технічної
виставки - конкурсу молодіжних інноваційних проектів
"Майбутнє України"
Храмов Олексій, 11-А клас, диплом І ступеня (номінація "Технічна творчість та винахідництво").
Переможці І (районного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів Малої академії наук України:
- Ромащенко Наталія, 11-А клас, І місце, секція "Мистецтвознавство" (науковий керівник Солодовнікова Алла Миколаївна, вчитель української мови та літератури ХСШ № 114);
- Слупський Данило, 11-А клас, І місце, секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" (науковий керівник Гурко Олександр Геннадійович, к.т.н., доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ);
- Храмов Олексій, 11-А клас, І місце, секція "Науково-технічна творчість та винахідництво" (науковий керівник Гурко Олександр Геннадійович, к.т.н., доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ);
- Гур'єва Ірина, 10-А клас, І місце, секція "Німецька мова" (науковий керівник Мірошник Наталія Володимирівна, вчитель німецької мови ХСШ № 114);
- Іванова Аліна, 10-А клас, І місце, секція "Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка" (науковий керівник Гурко Олександр Геннадійович, к.т.н., доцент кафедри автоматизації та коп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ);
- Колесник Олексій, 10-А клас, ІІ місце, секція "Валеологія" (науковий керівник Циуліна Ольга Федорівна, вчитель основ здоров'я ХСШ № 114);
- Лобусова Марія, 10-А клас, І місце, секція "Філософія" (науковий керівник Мішустін Євген Дмитрович, аспірант кафедри філософії ХНУРЕ);
- Бойко Альона, 9-А клас, І місце, секція "Соціологія" (науковий керівник Пушкіна Анна Юріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи ХСШ № 114);
- Резніченко Ганна, 9-А клас, ІІІ місце, секція "Українська мова" (науковий керівник Овчаренко Наталія Василівна, вчитель української мови та літератури ХСШ №114).
Переможці ІІ (обласного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів Малої академії наук України:
- Ромащенко Наталія, 11-А клас, ІІ місце, секція "Мистецтвознавство" (науковий керівник Солодовнікова Алла Миколаївна, вчитель української мови та літератури ХСШ № 114);
- Слупський Данило, 11-А клас, ІІІ місце, секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" (науковий керівник Гурко Олександр Геннадійович, к.т.н., доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ);
- Храмов Олексій, 11-А клас, ІІІ місце, секція "Технічних наук" (науковий керівник Гурко Олександр Геннадійович, к.т.н., доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ);
- Іванова Аліна, 10-А, клас, ІІІ місце, секція "Технічних наук" (науковий керівник Гурко Олександр Геннадійович, к.т.н., доцент кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНАДУ);
- Лобусова Марія, 10-А клас, ІІІ місце, секція "Філософії та суспільствознавства" (науковий керівник Мішустін Євген Дмитрович, аспірант кафедри філософії ХНУРЕ).
Переможці І (районного) етапу
VІІІ міського турніру юних біологів (ІІІ місце):
Пархоменко Владислав, учень 11-А класу,
Ромащенко Наталія, учениця 11-А класу,
Шинкар Микита, учень 11-А класу,
Радченко Віталіна, учениця 11-А класу,
Фролова Ганна, учениця 11-А класу.
Солошенко Катерина Олександрівна, керівник команди, вчитель біології ХСШ № 114
Переможці І (районного) етапу
VІІ міського турніру юних правознавців (ІІ місце):
Великодний Михайло, учень 11-А класу,
Ромащенко Наталія, учениця 11-А класу,
Пархоменко Владислав, учень 11-А класу,
Грезіна Марія, учениця 10-А класу,
Лобусова Марія, учениця 10-А класу.
Ткаченко Анна Олександрівна, керівник команди, вчитель правознавства ХСШ № 114
Переможці І (районного) етапу
VІІІ міського турніру юних економістів (ІІІ місце):
Пархоменко Владислав, учень 11-А класу,
Ромащенко Наталія, учениця 11-А класу,
Великодний Михайло, учень 11-А класу,
Прокопець Дмитро, учень 11-А класу,
Лобусова Марія, учениця 10-А класу.
Тимошенко-Гичка Вікторія Олександрівна, керівник команди, вчитель економіки ХСШ № 114
Переможці І (районного) етапу
ІХ міського турніру юних істориків (ІІІ місце):
Ромащенко Наталія, учениця 11-А класу,
Великодний Михайло, учень 11-А класу,
Волкова Анна, учениця 11-А класу,
Грезіна Марія, учениця 10-А класу,
Бойко Альона, учениця 9-А класу.
Ткаченко Анна Олександрівна, керівник команди, вчитель історії ХСШ № 114
Переможці І (районного) етапу
ІХ міського турніру юних журналістів (ІІ місце):
Ромащенко Наталія, учениця 11-А класу,
Пархоменко Владислав, учень 11-А класу,
Лобусова Марія, учениця 10-А класу,
Іванова Аліна, учениця 10-А класу,
Пономаренко Софія, учениця 9-А класу.
Лобусова Олена Вікторівна, керівник команди, вчитель української мови та літератури ХСШ № 114
Переможці районного етапу
V Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Т.Шевченка:
Спесівцева Тетяна, учениця 6-Б класу (ІІ місце),
Вакуленко Анастасія, учениця 9-А класу (ІІІ місце),
Лобусова Марія, учениця 10-А класу (ІІ місце).
Переможець районного етапу
ХІІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня
"Путівка в науку"
в номінації «Українська мова»:
Лубенцева Анастасія, учениця 4-А класу.
Переможці
ІХ міського турніру юних журналістів –
члени команди Комінтернівського району (ІІ місце):
учениця 11-А класу Ромащенко Наталія,
учениця 10-А класу Лобусова Марія.