День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначається щорічно 14 грудня. Станом на 1 вересня 2017 року, в Харкові проживають 8 тис. 652 людини, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, з яких - 3 тис. 197 - інваліди 1 категорії та понад 1 тис. - діти до 18 років.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС для учнів школи було проведено тематичні заходи, оформлено фотовиставку, організовано перегляд демонстраційного фільму "Чорнобиль. Точка часу".

/Files/images/IMG_5942.jpg /Files/images/IMG_5943.jpg

У документальному фільмі "Чорнобиль. Точка часу", створеному через тридцять років після аварії на ЧАЕС, вчені Національної академії наук України розповідають про руїни чорнобильської науки, зону відчуження як унікальний полігон для досліджень та невідворотність подібних викликів у майбутньому.

/Files/images/IMG_5944.jpg