Цікаві зустрічі

20 грудня 2017 року відбулася зустріч старшокласників з інспекторами ВЗГ УПП у Харківській області та ГУ ДСНС України у Харківській області.

Інспектори пояснили учням поняття цивільно-правової, кримінальної та адміністративної відповідальності, важливість знань про правопорушення та заходи, що застосовують поліцейські для забезпечення виконання покладених на них повноважень. Школярі поговорили з інспекторами поліції також про негативний вплив вживання алкоголю та паління, як слід поводити себе на дорозі під час маршруту до школи та повертаючись додому. Інспектор ГУ ДСНС нагадав про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Інформація, яку отримали школярі від інспекторів, ― одна із важливих частин їхнього путівника життям, тому, взявши до уваги настанови і поради, діти можуть знову сміливо крокувати до нових пізнавальних днів.

/Files/images/IMG_6021.jpg /Files/images/IMG_6033.jpg