Єдиний правовий день

У рамках проведення Єдиного правового для до учнів школи завітали спеціалісти служби у справах дітей по Слобідському району, Центру служб для сім`ї, дітей та молоді Слобідського району, Харківського міського центру зайнятості, Управління освіти адміністрації Слобідського району, районного наркологічного кабінету, Слобідського районного сектору Харківського міського відділу з питань пробації Північно-Східного межрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Слобідського ВП ПП ГУ НП в Харківській області.

Гості провели бесіди з учнями щодо прав та обов`язків дитини, підвищення правової свідомості, попередження правопорушень, насилля в сім`ї, попередження та профілактики наркоманії, токсикоманії, тютюнопаління, алкоголізму. Розповіли про професії, необхідні на ринку праці, про можливість отримання психологічної допомоги.

/Files/images/IMG_6751.jpg /Files/images/IMG_6749.jpg