Всесвітній день дитини

20 листопада – Всесвітній день дитини. У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини, як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

В нашій школі були проведені тематичні заходи: веселі перерви «Добра казка - чародійка», інтерактив у шкільній бібліотеці «Книжкові загадки – дитячі відгадки», хвилинки спілкування «Ми – діти планети Земля», виставка малюнків «Дітям світу – сонце й мир!».

/Files/images/ХСШ № 114, День дитини (3).JPG /Files/images/ХСШ № 114, День дитини (5).JPG

/Files/images/ХСШ № 114, День дитини (4).JPG /Files/images/ХСШ № 114, День дитини (2).JPG

/Files/images/ХСШ № 114, День дитини (6).JPG