Екскурсія в Полтаву

19 жовтня учні 4-А та 6-Б класів з класоводами Юлією Михайлівною та Наталією Василівною їздили на цікаву екскурсію в Полтаву.

На комфортабельному автобусі діти та вчителі проїхали маленьким затишним містом з оглядовою екскурсією. Відвідали музей астрономії та космонавтики, де побачили експонати, які навіть побували у справжньому космосі.

/Files/images/P9182186.JPG/Files/images/P9182178.JPG

Цікавим виявився музей І.Котляревського, розташований під відкритим небом, який в національному стилі відтворює українське село часів письменника.

Найбільше враження на екскурсантів справив музей «Поле Полтавської битви», перед яким постає пам’ятник самого Петра І в натуральну величину.

/Files/images/P9182223.JPG

В музеї пізнавальна діорама, ілюструюча події тих часів; зібрано багато експонатів зброї, одежі, винагород, тощо.

/Files/images/P9182236.JPG

Наостанок подорожі заїхали до жіночого монастиря, де живуть, моляться та працююють монашки. Там росли красиві троянди, а на деревах красувалися рожеві яблука. Величний храм з сімома куполами навіював спокій та мир.