Міська лабораторія учнівських проектів

19 грудня 2013 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. А.Н. Бекетова відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування міста Харкова в рамках міської лабораторії проектів. З доповіддю про роботу Комінтернівської організації КРОСС виступила голова організації Венгрін Дар’я.

/Files/images/Слупський 2.jpg

ХСШ № 114 на зустрічі представляв президент шкільної учнівської організації самоврядування «Лідер» Слупський Данило.

/Files/images/Слупський 3.jpg

/Files/images/Слупський 4.jpg

Він представив на розгляд учнівської молоді Харкова та фахівців з питань проектної діяльності Харківського національного університету міського господарства два своїх проекти, які стосувалися введення в процес навчання сучасних електронних пристроїв та піклування про здоровий спосіб життя школярів.