Керівники МО організовують роботу методичних об’єднань (за окремими планами).

Педагогічний колектив Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №114 продовжує працювати над методичною темою: «Побудова компетентнісно-орієнтованого освітнього процесу як основа підвищення результативності навчання та формування соціалізованої особистості».

Методична робота у закладі освіти спрямована на вирішення таких завдань:

· продовження роботи щодо підвищення результативності навчання;

· створення інноваційного педагогічного середовища з метою мотивації вчителів щодо реалізації нових педагогічних ідей та технологій;

· впровадження компетентісної моделі навчання, продовження роботи щодо підвищення ефективності уроку, орієнтованості його на особистість дитини;

· продовження побудови здоров’язберігаючого освітнього простору;

· підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання;

· розширення освітнього простору для реалізації здібностей учнів і вчителів (співпраця із ЗВО м. Харкова, міжнародне співробітництво).

Система методичної роботи побудована таким чином, щоб кожний вчитель мав можливість працювати над підвищенням своєї кваліфікації, обравши зручні для себе форми роботи.