Наша перша екскурсія класом - разом до Кондитерської фабрики “Кондитер Т-Престиж”

Мабуть кожна людина, доросла, а тим паче дитина, мріє побувати у казковому місці. У місці - де відбувається диво. Як добре, що за допомогою нашої першої екскурсії здійснилася ця мрія. Діти побували там, де панує солодка магія. Вони відкрили таємницю виготування різноманітних солодощів і шоколаду!

09 жовтня учні 1-В класу разом зі своїм вчителем Наталією Миколаївною відвідали Кондитерську фабрику “Кондитер Т-Престиж”.

Шлях до фабрики діти подолали на великому комфортабельному автобусі, який дуже сподобався.

/Files/images/1V/SAM_1559.JPG

/Files/images/1V/SAM_1562.JPG

Перше, що вразило дітей - це розміри фабрики. Їм було дуже цікаво, що чекає на них усередині цієї великої будівлі.

Спочатку дітям розповіли про правила повождення на фабриці. Усіх одягнули у спеціальну форму - шапочку на волосся та халатик. Школярі побували у цеху з виготування зефіру. Діти мали змогу спробувати зефір прямо з конвеєра. Це було цікаво, приємно, незвичайно та дуже смачно.

/Files/images/1V/SAM_1592.JPG

На шоколадній фабриці маленьких гостей зустріли дуже тепло. Дітлахів запросили до дегустаційного залу, де на них чекали солодощі та солодкі напої.

/Files/images/1V/SAM_1572_1.jpg

/Files/images/1V/SAM_1565.JPG

/Files/images/1V/SAM_1571.JPG

Чарівники кондитери створили на очах у дітей незабутнє диво — метелика зі справжнього шоколаду, такого гарного та тендітного.

/Files/images/1V/SAM_1573.JPG

/Files/images/1V/SAM_1576.JPG

/Files/images/1V/SAM_1591.JPG

Також хлопчики та дівчатка, як справжні майстри, самостійно прикрашали фігури з білого та молочного шоколаду, якими потім можна було поласувати. А цукерка, зроблена своїми руками - найсмачніша.

/Files/images/1V/SAM_1582.JPG

/Files/images/1V/SAM_1581.JPG

/Files/images/1V/SAM_1580.JPG

/Files/images/1V/SAM_1587.JPG

/Files/images/1V/SAM_1583.JPG

/Files/images/1V/SAM_1588.JPG

Усі були дуже задоволені, сповнені емоцій та щасливі.

Велике спасибі за можливість бувати в таких місцях.